شرایط و قوانین

مقدمه: کلیه کاربرانی که قصد عضویت در سایت آدرس بده www.adresbede.ir  را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت درسایت نمایند . عضویت در سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
منظور از سایت آدرس بده وب سایت خدماتی شرکت توسعه تجارت ممتاز غرب آسیا می باشد.

 

شرکت توسعه تجارت ممتاز غرب آسیا هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد و فقط به عنوان یه پیوند دهنده کسب کار از طریق سایت آدرس بده www.adresbede.ir  می باشد .

 

ماده ۱ افراد برای عضویت در سایت لازم است با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.
تبصره ۱-عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره ۲- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره ۳- کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره ۴- عضویت در سایت شرکت رایگان است.

تبصره ۵- محتویات این صفحه در صورت لزوم قابل تغییر و به روز رسانی است و این حق برای شرکت توسعه تجارت ممتاز غرب آسیا محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه نماید .
تبصره ۶- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و این شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
تبصره ۷- هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری می باشد.

 

ماده ۲ افراد زیر ۱۸ سال حق عضویت درسایت آدرس بده را ندارند.

ماده ۳ شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
الف- مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا و یا خدمات طبق قانون.
ب- هویت تامین‌کننده نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.
ج- تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
د- مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده
ماده ۴- اطلاعات موجود در سایت آدرس بده توسط افراد ، شرکت های سازنده محصولات ، فروشگاه ها و خدمات قرار داده شده است که ممکن است غیر دقیق و یا غیر واقعی باشد لذا شرکت توسعه تجارت ممتاز غرب آسیا مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده ندارد .

ماده ۵- نظرسنجی های کاربران در خصوص کیفیت محصولات ، فروشگاه ها و خدمات درسایت آدرس بده کاملا اختیاری بوده لذا شرکت توسعه تجارت ممتاز غرب آسیا مسئولیتی درخصوص نظرات درج شده ندارد .

ماده ۶- اطلاعات درج شده در سایت آدرس بده فقط بعنوان معرفی کالا و خدمات می باشد و فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا و خدمات مورد نظر خود را در اختیار خریدار قراردهد لذا شرکت توسعه تجارت ممتاز غرب آسیا مسئولیتی در خصوص ادعا ، سلامت کالا و خدمات را ندارد .

ماده ۷- فروشنده موظف است کالای و خدمات سالم و بی نقص را مطابق با آنچه در سایت آدرس بده معرفی شده را برای خریدار ارسال نماید . در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشورو یا پیک رایگان ، شرکت توسعه تجارت ممتاز غرب آسیا  مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول ندارد .

ماده ۸- این شرکت صفحاتی را که بازدیدکنندگان در سایت آدرس بده مشاهده می نمایند را ردیابی می کند تا به این ترتیب ، تعیین کند چه سرویس هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند . این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس ها مورد استفاده قرار می گیرد .

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

شرکت توسعه تجارت ممتاز غرب آسیا به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت آدرس بده استفاده می نمایند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند ..

شرکت توسعه تجارت ممتاز غرب آسیا متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت آدرس بده نماید. در واقع با استفاده از سایت آدرس بده شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید ..

ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.adresbede.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال Email از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس نمی گیریم.

برای تماس با شرکت توسعه تجارت ممتاز غرب آسیا فقط با شماره تلفن و آدرس ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما در سایت آدرس بده مجاز می باشد . اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرسinf@ttmga.com ایمیل فرمایید .