تله کابین رامسر

استان مازندران ، رامسر ، ۵ کیلومتری غرب رامسر به سمت رودسر
تله کابین رامسر که در مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر در ۵ کیلومتری غرب رامسر واقع شده است از جاذبه های توریستی رامسر است این تله کابین در فاصله ۱۰ دقیقه از رامسر به سمت چابکسر از مبدا ساحل تا بر فراز کوه ایلمیلی امتداد یافته است و دارای محیطی جذاب می باشد که با توجه به وجود پیست کارتینگ، مراکز خرید، کافی شاپ و مراکز تفریحی، شهربازی، هتل و… محیطی شاد و کامل را رقم زده است. تله کابین رامسر به عنوان بزرگترین تله کابین کشور از کنار ساحل خزر تا ارتفاعات جنگلی با ۴۰ کابین به طول ۲ کیلومتر امتداد دارد و توسط بخش خصوصی ایجاد شده است. تله کابین رامسر با سرعت ۳ متر بر ثانیه، مسیر ۲۰۰۰ متری را در مدت ۱۲ دقیقه طی می نماید و تا ارتفاع ۷۰۰ متری بالا رفته تا سختی صعود از صخره های رفیع البرز را به سفری آسان و دلچسب تبدیل کند.

در سایت تلکابین رامسر آمده است :
خط تله کابین از ایستگاه اول که در سایت شمالی با امکان جابه جایی چهار هزار نفر در روز به ایستگاه دوم در قله زیبا و همیشه سبز ایلمیلی، با دید کامل از دریا، جنگل و شهرهای زیبا و ساحلی خزر را فراهم کرده است. ما امکان سفری لذت بخش را در طول مسیری با دو هزار متر رفت و دو هزار متر برگشت در ارتفاع ۷۰۰ متری از سطح دریا به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه تدارک دیده ایم تا خاطره ای سبز را به یادگار برایتان رقم زنیم.

تله کابین رامسر در مجموعه ای واقع شده است که آن را مجموعه رفاهی ـ تفریحی شهر سبز می نامند که شامل امکانات زیادی است برای بررسی این امکانات می توانید از سایت این مجموعه در رامسر دیدن کنید برای رفتن به سایت از ستون کناری همین صفحه روی لینک وبسایت کلیک نمایید.
همچنین آخرین قیمت بلیط تله کابین رامسر در این سایت ذکر شده است.
ساعات بازدید مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر در تابستان ۸ الی ۲۴
ساعات بازدید مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر در زمستان ۹ صبح الی ۱۷ عصر
مسیر دسترسی به تله کابین رامسر یا مجموعه رفاهی ـ تفریحی شهر سبز رامسر :
مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر در فاصله ی ۵ کیلومتری غرب رامسر (به سمت رودسر) و ۱۰۳ کیلومتری شهر رشت واقع شده است؛ که در دو سایت شمالی و جنوبی طراحی شده و بوسیله زیر گذر از دو سایت می توان استفاده نمود.
تله کابین رامسر دارای دو ورودی می باشد :
یک ورودی در شمال که هم استانی های مازندرانی می توانند استفاده نمایند.
یک ورودی در جنوب جهت مسافرینی که از گیلان به مازندران وارد می شوند. شهر رامسر غربی ترین شهر استان مازندران است. از نظر مسافت، نزدیکترین طریق رسیدن به رامسر از تهران، از طریق کرج، چالوس و تنکابن است. هرچند مسیر کرج، قزوین، رشت، لاهیجان، لنگرود و رودسر نیز خالی از لطف نیست.
 

ثبت نظر و امتیاز برای این مکان