توصیفی کوتاه از حرفه شما که بجای عنوان مکان در هنگام جست و جو نمایش داده میشود.(مخصوص مشاغل و فروشگاه ها)
بازدید کنندگان میتواند جستجوی خود را با استفاده از دسته بندی ها و صافی های موجود انجام دهند..
بازدید کنندگان میتواند جستجوی خود را با استفاده از دسته بندی ها و صافی های موجود انجام دهند..
ابتدا توسط فیلد قبلی منطقه خود را مشخص کنید سپس بر روی این فیلد کلیک کنید تا نقشه گوگل بازشود و از روی نقشه آدرس خود را تعیین نمایید.
اولین عکسی که آپلود میکنید به عنوان "کارت نمایش مکان" شما در نتایج جستجو نمایش داده میشود و سایر عکس ها در صفحه آگهی شما به نمایش در خواهند آمد .
میتوانید متن را متناسب با سلیقه خودتان تغییر دهید
لطفا فقط آدرس وبسایت با دامنه یکتا را در این بخش وارد کنید.
اگر آی دی شما در اینستاگرام به صورت https://instagram.com/example است فقط کافیست example را وارد کنید
اگر آی دی شما در تلگرام به صورت https://telegram.me/example است فقط کافیست example را وارد کنید

پلن پایه چیست؟

پلن پایه یک پلن رایگان جهت ثبت آگهی کسب و کار و یا یک مکان  میباشد . در پلن پایه مکان ثبت شده توسط شما در لیست جستجو ها نمایش داده میشود و پس از گذشت یک سال از لیست حذف خواهد شد و دوباره باید با انتخاب این پلن آگهی خود را برای بازبینی توسط کارشناسان ارسال کرده و آن را مجدد به نمایش در آورید . این پلن اگهی شما را در صفحه نخست سایت به نمایش در نمی اورد و صفحه آگهی شما قابلیت هیچگونه شخصی سازی نخواهد داشت .همچنین در کانال تلگرامی ما منتشر نخواهد شد!

پلن حرفه ای چیست؟

در پلن حرفه ای , شما قادر خواهید بود یک آگهی ویژه ثبت نمایید … آگهی ویژه شما در صفحه نخست جستجو های مربوط به دسته شغلی شما نمایش داده خواهد شد و به مدت یک سال آگهی شما فعال میماند . در این پلن آگهی شما در کانال تلگرام ما منتشر میشود و در ۱۰۰ گروه تلگرامی دارای حداقل ۱۰۰۰ عضو منتشر میگردد.

پلن فوق حرفه ای چیست؟

در پلن فوق حرفه ای قابلیت ثبت یک آگهی به صورت ویژه و مدت ۱ سال وجود دارد . از طرف دیگر آگهی شما پیش از انتشار توسط تیم سئو  برای دیده شدن در صفحه اول گوگل سئو بهینه خواهد شد, این پلن تمامی قابلیت های پلن حرفه ای را دارا میباشد . با این تفاوت که صفحه آگهی شما در این پلن قابلیت شخصی سازی(تغییر دیزاین) صفحه را دارا میباشد. در این پلن شما قادر خواهید بود با توجه به ماهیت شغلی خود ربات فروش محصولات تلگرامی و یا فرم رزرو (هتل / تالار / مطب پزشکی و … ) را فعال نمایید … برای گرفتن توضیحات بیشتر در رابطه با این پلن با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی آنلاین مشورت نمایید.

برای ثبت مکان های تفریحی و توریستی از کدام پلن استفاده کنم؟
برای ثبت مکان های غیر تجاری شما باید از پلن رایگان استفاده نمایید . پس از ثبت آگهی , کارشناسان ما آگهی شما را به حالت دائمی تبدیل کرده و آگهی برای همیشه بدون نیاز به تمدید در سایت قرار میگیرد.

آیا برای ثبت آگهی نیاز به ثبت نام است؟
بله , برای راحتی کار شما ثبت نام در صفحه ثبت آگهی فقط با وارد کردن آدرس ایمیل انجام میشود . سپس میتوانید با مراجعه به ایمیل خود برروی لینک بازیابی رمز ورود کلیک کنید و برای خود یک پسوورد انتخاب کنید تا از این پس با وارد کردن ادرس ایمیل و پسوورد خود در قسمت ورود , بتوانید به داشبورد اختصاصی خود رفته و آگهی های خود را مدیریت نمایید.

آیا پلن ها پس از انتخاب قابلیت ارتقا دارند؟
بله , تمامی پلن ها قابلیت ارتقا دارند . برای ارتقا آگهی خود  از بخش پشتیبانی آنلاین سایت درخواست خود را اعلام دارید.

روش های پرداخت پلن های آگهی به چه صورت میباشد؟
در حال حاضر تنها روش موجود برای ثبت آگهی به صورت اتوماتیک , پرداخت آنلاین از طریق درگاه واسط زرین پال(متصل به شاپرک و کلیه درگاه های شتاب) میباشد. اما اگر شما تمایل به استفاده از این روش را ندارید . میتوانید پس از ثبت آگهی و ورود به صفحه پرداخت از بخش پشتیبانی آنلاین سایت درخواست کنید تا همکاران ما آگهی شما را بدون پرداخت آنلاین تایید نمایند . بدیهی است در این حالت شما باید با استفاده از پرداخت کارت به کارت , واریز وجه به حساب , و یا روش حضوری پرداخت پلن خود را به اتمام برسانید.

پرداخت توسط درگاه ussd :

*۷۸۸*۹۷*۲۱۱۲#

پرداخت کارت به کارت

۶۲۱۹۶۶۱۰۳۴۰۳۴۵۹۴

صاحب حساب تمامی روش های پرداختی به نام شرکت توسعه تجارت ممتاز غرب آسیا میباشد