آدرس بده www.adresbede.ir  یکی از زیر مجموعه های شرکت توسعه تجارت ممتاز غرب آسیا است که تحت عنوان شرکت سهامی خاص فعالیت خود از خرداد ۹۶ آغاز نمود است. حوزۀ فعالیت سایت آدرس بده ، ارائه خدمات به شهروندان شمال کشور و مسافرین عزیزبصورت آنلاین، روی وب سایت  www.adresbede.ir است.

آدرس بده درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی واستفاده از قدرت خرید شهروندان ، روشی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان فروشگاه ها و خدمات سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند.

سایت آدرس بده www.adresbede.ir  توسط نظر سنجی مشتریان در صدد یافتن راهی برای انتخاب بهترین ها برای بهترین ها  و هم با استفاده از قدرت خرید کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر نمود.

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات متنوعی از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت آدرس بده www.adresbede.ir  قرار می‌گیرد که خریداران می‌توانند با استفاده از تخفیف‌های اعمال شده این پیشنهادات ویژه را خریداری نمایند .